SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

SATIŞIMIZ TOPTANDIR. 

 

KÜÇÜKÇALIK DUCK BEZİ BASKILI

Stok Kodu : 3874 Stok Miktarı : 0
Fiyatı
90,00 TL +KDV

KÜÇÜKÇALIK DUCK BEZİ DÜZ

PAKET İÇİ 24 ADET Stok Kodu : 3875 Stok Miktarı : 1000+ TOP
Fiyatı
124,98 TL +KDV

ÇOK AMAÇLI KUMAŞ ÇEŞİTLERİ İLE GÜÇLÜ PROSESLER

Günlük giyimin önemli parçaları arasında bulunan poplinlere toptan bir şekilde ulaşmak istiyorsanız bizi tercih edin. Tekstilden mobilyaya, çantadan dekorasyon araçlarına kadar yaşamın her alanı için tercih edebileceğiniz çok amaçlı kumaş seçenekleri tek tıkla sizleri bekliyor. Apre teknikleri ve liflere göre ayrışan çok amaçlı kumaş seçeneklerine toptan bir şekilde sahip olarak düşük birim fiyatlarıyla ulaşmak için acele edin. Özelliklerine göre farklı isimler ile adlandırılan çok amaçlı kumaş seçenekleri naylon, polyester, lateks, kaşmir, pamuklu ve angora gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Dokuma tipine göre de birbirinden ayrışan çok amaçlı kumaş seçenekleri bez, roplin, panama, kord, rips, gabardin, etamin, balıksırtı, kırık dimi, kanvas ve risptab gibi alternatiflere sahiptir.

Çok Amaçlı Kumaş Seçeneklerinde Zengin Çeşitler

Dört mevsim boyunca kullanılabilen çok amaçlı kumaş çeşitleri arasında kaşmiri tercih edebilirsiniz. Kıymetli tekstil ürünleri arasında yer alan kaşmir, ipeksi bir dokuya sahiptir. Sağladığı yumuşaklık hissi ile beklentilerinizi tam olarak karşılayan bu ürünler kişiyi kış aylarında sıcak, yaz aylarında ise serin tutar. Tercih edilebilecek çok amaçlı kumaş seçenekleri arasında pamuk bulunur. Pamuk bitkisinin kozalarından imal edilen pamuk, genellikle yaz ve kış aylarında tercih edilir. Sağlıklı kumaşlar kategorisinde bulunan bu ürünler, teri emer ve nefes alır. Bu sayede kişinin gün boyunca konforlu kalması sağlanır. Çok amaçlı kumaş kategorimizden tercih edebileceğiniz krep kumaşlar da bluzlar, pantolonlar, takımlar, elbiseler ve çok daha fazlasının imal edilmesinde tercih edilir.

Çok Amaçlı Kumaşlar ile Çok Yönlü Sonuçlar

Çok amaçlı kumaş seçenekleri ile üretim süreçlerinizi kalite ile destekleyebilirsiniz. Kumaşın kaliteli olması, müşterilerinizi kalite ile daha hızlı bir biçimde buluşturmanıza olanak sağlar. Çok amaçlı kumaş kategorimize tıklayarak krep, jersey, dimi, keten, müslin, saten, ipek ve süet kumaş seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilir ve üretim süreçlerinize dahil edebilirsiniz. Aklınızdaki çok amaçlı kumaş seçeneklerine istediğiniz fiyata ulaşmanızı sağlayan Özbek Tekstil sayesinde siz de üretim süreçlerinizi geliştirecek, şirket verimliliğinizi artıracaksınız. Stok sorunu olmadan üretim çıktılarınızı iyileştireceksiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp