Ürün Sepetinize Eklendi !

SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 500 TL DİR

 

SELANİK KAZAK

ERKEK SELANİK KAZAK MODELLERİ HEM MODERN HEM İŞLEVSEL

Her erkeğin gardırobunda olması gereken erkek Selanik kazak seçenekleri, genellikle kış aylarında tercih edilir. Selanik örgüsünün desenlerini üzerinizde görebileceğiniz erkek Selanik kazak seçenekleri iki farklı yüze sahiptir. Örme kumaş çeşitlerinden bir tanesi olan Selanik kumaş, dengesiz örgü çeşidi ile estetiği ön plana çıkarır. Kalın ve ince gibi farklı çeşitlere sahip olan erkek Selanik kazak seçenekleri plaka örme makinelerinde oluşturulur. Çift katlı örme kumaş tipleri arasında bulunan erkek Selanik kazaklar esnek değildir. Tok bir kumaşa sahip olan erkek Selanik kazak seçenekleri dış giyim ürünlerinin yerine de kullanılabilir. Kişinin kış aylarında vücudunu sıcak tutmasına yardımcı olan erkek Selanik kazak modelleri tam Selanik veya yarım Selanik şeklinde satışa sunulabilir.

Erkek Selanik Kazak Çeşitlerinin Özellikleri

Yüksek sıcaklıklarda gevşeyebilen de bu kazakların doğru bir şekilde yıkanması gereklidir. Ürünlerin renklerinde solma görünmemesi için 40°‘nin altındaki sıcaklıklarda yıkanması gereklidir. Farklı kalınlıklarda üretilebilen erkek Selanik kazak seçeneklerine toptan bir şekilde sahip olmak için Özbek Tekstili tercih edebilirsiniz. Mevsimlik olarak da tercih edilebilen erkek Selanik kazak seçeneklerini özenli bir şekilde temizleyerek uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Selanik kumaşlar sweatler, kazaklar, eşofmanlar, hırkalar, ceketler ve bazı iç giyim ürünlerinde de kullanılabilir. Üstün özelliklere sahip olan Selanik kumaşlı kazaklar, kişinin çok daha şık görünmesine olanak sağlar.

Erkek Selanik Kazaklar Nasıl Kombine Edilir?

Kot pantolonlar ve kumaş pantolonlar gibi farklı kumaş tiplerine sahip olan diğer tekstil ürünleri ile mükemmel bir şekilde uyum sağlayan Selanik kazaklar her tarzdan erkeğe hitap eder. Çift plakalı interlok makineleri için de uygun olan erkek Selanik kazak seçeneklerinin bir diğer adı da Cardigan kumaştır. İçerisine likra eklendiğinde esneyebilen erkek Selanik kazak seçenekleri yaz aylarında kişinin vücut ısısını korurken kış aylarında da soğuk havanın vücuda girmesini engeller. Kolay bir şekilde kuruyabilen bu ürünler beklentilerinizi tam olarak karşılayacak kalitededir. Siz de Selanik kazak seçeneklerine toptan bir şekilde sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Farklı renk ve desen alternatiflerine sahip olan erkek Selanik kazak modellerine tek tıkla ulaşın.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et