SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

SATIŞIMIZ TOPTANDIR. 

 

CAPTİVA KOT PANTOLON

PAKET İÇİ 8 ADET Stok Kodu : 4113 Stok Miktarı : 942 PAKET
Fiyatı
310,00 TL +KDV

JAKRON SLİM PANTOLON

PAKET İÇİ 8 ADET Stok Kodu : 4338 Stok Miktarı : 168 PAKET
Fiyatı
264,00 TL +KDV

JERY KETEN PANTOLON

PAKET İÇİ 10 ADET Stok Kodu : 5085 Stok Miktarı : 0
Fiyatı
90,00 TL +KDV

GOLD KETEN PANTOLON

PAKET İÇİ 10 ADET Stok Kodu : 5299 Stok Miktarı : 210 PAKET
Fiyatı
150,00 TL +KDV

JAKRON MODELLİ PANTALON

PAKET İÇİ 8 ADET Stok Kodu : G02997 Stok Miktarı : 1000+ PAKET
Fiyatı
336,00 TL +KDV

ERKEK PANTOLON MODELLERİ İLE GÜNÜN HER ANI TARZ

Günlük yaşamın olmazsa olmazları arasında bulunan erkek pantolon modelleri stilinizi en iyi şekilde yansıtmanıza olanak sağlıyor. Birbirinden farklı türlere sahip olan erkek pantolon modelinde chino, kargo, jean, iplikli, yün ve kadife gibi seçenekler bulunur. Chino pantolonlar ince bir yapıya sahip oldukları için genellikle mevsim geçişlerinde kullanırlar. Dokuma kumaşlar ile hazırlanan bu ürünler esneklik sundukları için oldukça avantajlıdır. Nefes alabilen yapısı sayesinde gün içerisinde rahat etmenizi sağlayan chino pantolonlar ince fitilli bir yapıya sahiptir. İlk olarak askeri üniforma olarak ortaya çıkan chino pantolonlar adını Çin’den almıştır. Ofis ortamında değerlendirebileceğiniz bu erkek pantolon seçenekleri birbirinden farklı ayakkabı ve giysilerle mükemmel bir şekilde uyum sağlar.

Erkek Pantolon Modelleri ile Tarzınızı Oluşturun

Sportif bir tarz benimsemek isteyenler, erkek pantolon türleri arasından kargo pantolon seçeneklerini tercih ederler. Birden fazla cebi bulunan bu pantolonlarda genellikle altı adet cep bulunur. Bu cepler gayet büyük ve geniştir. İlk olarak askerler tarafından tercih edilen kargo pantolonlar işlevsellikleri ve sitil sahibi oldukları için ön plana çıkarlar. Kadın ve erkeklerin vazgeçilmez pantolon türleri arasında bulunan jean pantolonlar da oldukça avantajlıdır. Türkçede kot pantolon olarak tercih edilen kullanılan jean pantolonlar denim olarak da adlandırılır. Özellikle günlük yaşamda tercih edilen bu erkek pantolon türü gömleklerden tişörtlere, kazaklardan hırkalara kadar birçok farklı tekstil ürünü ile birlikte kombin edilebilir.

Erkek Pantolon Modelleri ile Çeşitliliği Yakalayın

Erkek pantolon modelleri arasında bulunan ipli pantolon sistemleri de kemer yerine bağcık ile kullanılan bir erkek pantolon türüdür. Özellikle spor giymeyi tercih edenler tarafından tercih edilen iplikli pantolon seçenekleri konforu ile ön plana çıkar. Eşofman dokusunda bulunan bu ürünler gayri resmi olduğu için genellikle günlük yaşamda tercih edilir. Erkek pantolon türleri arasında bulunan bir diğer model ise yün pantolonlardır. Dalgalı bir görünüme sahip olan yün pantolon seçenekleri mat bir yapıya sahiptir. İhtiyacınız olan tüm erkek pantolon seçeneklerine toptan bir şekilde sahip olmak için siz de markanızı Özbek Tekstilin cazip ürünleri ile buluşturun.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp