Ürün Sepetinize Eklendi !

SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 500 TL DİR

 

YORGAN MODELLERİNDE BOL ÇEŞİT

Yorgan modelleri, tatlı uykuların en yakın arkadaşıdır. Dört mevsim boyunca kullanılabilen bu ev tekstil ürünleri, uyuduğunuz zamanlarda düşen vücut ısınıza karşı sizi korur. Uyurken vücut ısısı düşen bireylerin vücut ısısını korumak için tercih edilen yorganlar, yatakların üzerine serilir. Uyku keyfinin vazgeçilmezleri arasında olan modeller dokuması, dolgu malzemesi, kalitesi gibi etkenlerle farklılaşır. Kişinin yorgan seçerken teknik özellikleri, beklentiler, bulunulan şehir gibi farklı etkenler göz önüne alınması gereklidir. İhtiyaçlara yönelik olarak seçilmesi gereken yorgan çeşitleri, çeyizlerin de olmazsa olmazları arasındadır. Çeyiz alışverişlerinde mağazanız tercih edilsin istiyorsanız siz de Özbek Tekstilin toptan yorgan modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Online olarak ürünlerin tüm özelliklerine ulaşabileceğiniz bu süreçte işlemlerinizi zahmetsiz bir şekilde tamamlayacaksınız.

Yorgan Çeşitleri Nelerdir?

Yorgan çeşitleri, kendi içerisinde pek çok kola ayrılır. Bu çeşitlerden biri olan tela yorganların ısı tutma kapasitesi diğer modellere oranla daha düşük olabilir. Ülkemizde genellikle Akdeniz bölgesinde tercih edilen bu modeller, kış ayları sert geçmeyen bölgelerin favorisidir. Bir kez tercih edildiğinde uzun yıllar boyunca kullanılabilen bu ürünler, sağladıkları hava sirkülasyonu sayesinde rahat bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Isı dengeleyici özelliğe sahip olan yorganların içinde bulunan özel hava kanalları da sürdürülebilirlik ve çevre duyarlılığının en iyi temsilcileri arasındadır. Eğer yorgan depolamak ve değiştirmek istemiyorsanız dört mevsim boyunca kullanabileceğiniz modelleri seçebilirsiniz. Bu sayede her sezon ürünleri değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Yorgan Çeşitlerinde Favoriler

Yorgan çeşitleri arasında en çok tercih edilenler arasında pamuklu modeller yer alır. Yumuşak ve hafif yapısı sayesinde tercih edilen pamuk destekli ürünler, havayı içine hapsederek ısı yalıtımı sağlar. Hafif olması sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünler yumuşaklığı ile ön plana çıkar. Yenilenebilir malzemelerden imal edilen pamuk yorgan seçenekleri, ıslaklık hissi oluşturmaz. Emici yapısı sayesinde nemi mükemmel bir şekilde tutan pamuk yorganlar sağlıklı bir seçimdir. Siz de toptan satış kanalımız üzerinden işletmenize değer katacak çeşitleri inceleyebilir ve tek tıkla satın alabilir, müşterilerinizi kaliteli ev tekstil ürünleri ile tanıştırabilirsiniz.

YORGAN
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et