Ürün Sepetinize Eklendi !

SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 500 TL DİR

 

BORNOZ SETİ İLE DUŞ ALMAK BİR KEYİF

Bornoz seti modelleri suyun nemini almak için tercih edilen ev tekstil ürünlerinden biridir. Banyo sonrasında kullanılan bornoz seti modelleri vücut ısısının korunmasına da yardımcı olur. Set halinde sunulan bu ürünler içerisinde bir adet baş havlusu ve bir adet bornoz bulunur. Baş havlusu, bone formunda da bulunabilir. Bazı bornoz seti modellerinin içerisinde terlikler de vardır. Erkek ve kadınlara özel olarak sunulan bu modeller çocuklar için de kullanılabilir. Aile seti olarak satışa sunulan bornoz seti seçeneklerinde hem erkekler hem de kadınlar için baş havlusu ve bornoz seçenekleri bulunur. Eşler için tasarlanan ikili takımlar daha ekonomik olabilir. Banyodan sonra kurumanın etkin olarak sağlanması için tercih edilen modellerin havlu kalitesi ile beklentileri tam olarak karşılar.

Bornoz Setinde Kullanılan Ham Maddeler

Bornoz seti farklı kumaşlardan üretilebilir. Bambu veya pamuklu kumaşlardan imal edilen modeller zaman içerisinde sertleşmez. Deforme olmayan ve iplikleri çıkmayan modeller için Özbek Tekstil’i tercih edebilirsiniz. Uzun ömürlü olan bornoz seti seçeneklerini yıkarken çamaşır yumuşatıcısı kullanabilirsiniz. Çamaşır yumuşatıcısı, bornozların çok daha yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlar. Bornoz setine güzel bir koku da bırakan yumuşatıcılar temizliğin ayrılmaz parçaları arasındadır. Banyo sonrası keyifli bir kurulanma süreci geçirmek için tercih edeceğiniz bornoz seti antibakteriyel kumaştan imal edilir. Bu sayede neme bağlı olarak oluşabilecek bakterilerin oluşumu engellenir.

Bornoz Seti Hijyeniktir

Bornoz seti, duş sonrasında tam koruma sağlar. Hijyenin önemli olduğu noktalarda oldukça avantajlı olan setin içindeki saç havlusu da saçlarınızın hızlı bir şekilde kurulmasına yardımcı olur. Yıkama talimatlarına uygun olarak kullandığınızda uzun yıllar boyunca sizinle kalacak setler, keyifli bir banyo süreci geçirmeniz için oldukça önemlidir. Bedenli ve standart beden formunda üretilen bornoz seti, ıslak olan vücudun kurulanmasında etkilidir. Kısa ve uzun gibi farklı ebatlara sahip olan bornoz seti modelleri türbang, enzim, silikon ve hidrofil gibi farklı ham maddeler ile üretilebilir. İpliklerin sarılması vasıtasıyla üretilen bornozların renklendirilmesi için boyanır. Bornoz setinin içerisinde bulunan hidrofil, suyu emme konusunda uzmandır. Kurulama amacıyla tercih edeceğiniz bornoz seti modellerinin içerisindeki hidrofil oranına dikkat ederek en doğru sonuçlara ulaşabilirsiniz.

BORNOZ
Fiyatı

430,00 TL +KDV

464,40 TL
- +
Fiyatı

120,00 TL +KDV

129,60 TL
- +
Fiyatı

115,00 TL +KDV

124,20 TL
- +
Fiyatı

60,00 TL +KDV

64,80 TL
- +
Fiyatı

800,00 TL +KDV

864,00 TL
- +
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et