Ürün Sepetinize Eklendi !

SATIŞIMIZ TOPTANDIR SİPARİŞ LİMİTİ 500 TL DİR

 

TEMİZLİK BEZİ

TEMİZLİK BEZİ İLE KİRE, TOZA ELVEDA

Rutin temizlik işlemlerinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için temizlik bezi, olmazsa olmazlar arasındadır. Evlerden iş yerlerine kadar yaşamın her alanında kullanılabilen temizlik bezi, toz alma, bulaşık yıkama, yerleri silme gibi birçok farklı amaç için kullanılabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan temizlik bezi seçenekleri, avantajlı fiyatlarıyla Özbek Tekstilde sizleri bekliyor. Kolay temizlenebilir özelliğe sahip olan bu ürünler aynı zamanda kir tutmaz ve mikrop barındırmaz. Antibakteriyel özelliği sayesinde beklentilerinizi tam olarak karşılayan temizlik bezi, mutfaklar, salonlar, yatak odaları, tuvaletler ve banyolarda sıklıkla tercih edilir. Asitten ve deterjandan etkilenmeyen bu ürünler, aşınmaya karşı dayanıklı olduğu için bir kere satın aldığınızda uzun bir süre kullanılabilir.

Temizlik Bezinde En Doğru Seçimler

Temizlik bezi, herkes için önemlidir çünkü herkes temizlik yapar. Temizlik bezlerinin bu temizliği çok daha zahmetsiz hale getirmesi gereklidir. Amacına uygun olarak üretilen temizlik bezi seçenekleri, tek hamlede ortamdaki tozu ve kiri almalıdır. Dökülen sıvıların da rahatlıkla emilmesine olanak sağlayan temizlik bezi seçeneklerine toptan bir şekilde ulaşmak istiyorsanız siz de Özbek Tekstili tercih edin. Zengin ürün içeriği ile farklı ebatlardaki temizlik bezlerini arz eden online toptan mağazamızda amatör kullanımdan profesyonel amaçlı olarak tercih edilen temizlik bezlerine kadar her şeye ulaşabilirsiniz. Kullanıcı deneyimini iyileştiren çözümleri ile yanınızda olan Özbek Tekstil, toptan olarak sunmuş olduğu temizlik bezi seçenekleri ile her ortamda hijyenin olmasını sağlıyor.

Temizlik Bezi Hijyenin Tamamlayıcı Unsuru

Temizlik bezi olmadan tam olarak hijyenden bahsedilemez. Temizlik kimyasallarına karşı dayanım gösteren bu ürünler, uzun yıllar boyunca işlevini yitirmez. Temas ettiği kiri direkt olarak üzerinden atan bu bezler, antibakteriyel kumaş yapısı sayesinde temizlik sonrasında kumaş üzerinde bakteriden kaynaklı koku oluşumunu engeller. Tam kapsamlı bir hijyen için tercih edebileceğiniz bu ürünler farklı renkleri sayesinde ortamların dekorasyon unsurlarına da katkı sağlar. Siz de müşterilerinize arz edeceğiniz temizlik bezlerinde kalite ve uygun fiyat arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. Türkiye’nin her yerinden, günün her saatinde kaliteli ürünlere ulaşın.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et