SepetALIŞVERİŞ SEPETİM
Sepetinizde ürün yok

SATIŞIMIZ TOPTANDIR. 

 

KÜÇÜKÇALIK RANFORCE KUMAŞ

PAKET İÇİ 1 ADET Stok Kodu : G03178 Stok Miktarı : 1000+ MT
Fiyatı
100,00 TL +KDV

KÜÇÜKÇALIK DUCK BEZİ BASKILI

Stok Kodu : 3874 Stok Miktarı : 0
Fiyatı
90,00 TL +KDV

KÜÇÜKÇALIK DUCK BEZİ DÜZ

PAKET İÇİ 24 ADET Stok Kodu : 3875 Stok Miktarı : 1000+ TOP
Fiyatı
124,98 TL +KDV

KÜÇÜKÇALIK PAMUK SATEN KUMAŞ

Stok Kodu : 4274 Stok Miktarı : 296,8 MT
Fiyatı
115,00 TL +KDV

COTTON DÜZ ÇARŞAFLIK

Stok Kodu : 5042 Stok Miktarı : 0
Fiyatı
30,00 TL +KDV

COTTON DESENLİ ÇARŞAFLIK

Stok Kodu : 5043 Stok Miktarı : 0
Fiyatı
30,00 TL +KDV

EVİTA RANFORCE KUMAŞLIK

Stok Kodu : 5577 Stok Miktarı : 1000+ MT
Fiyatı
65,00 TL +KDV

VERA GOLD 240 NEVRESİMLİK

Stok Kodu : 5961 Stok Miktarı : 1000+ MT
Fiyatı
75,00 TL +KDV

EVİTA SATEN KUMAŞ

PAKETİÇİ 30 METRE Stok Kodu : 6057 Stok Miktarı : 1000+ MT
Fiyatı
70,00 TL +KDV

KUMAŞ SEÇENEKLERİ İLE RENGARENK MEKANLAR

Yaşamın her alanında kendisine yer bulur. Koltuklar, giysiler, aksesuarlar ve çok daha fazla alanda kullanılan kumaş seçeneklerinin önemi büyüktür. Üretim süreçlerinize katkı sağlayacağınız zengin kumaş alternatifleri için Özbek Tekstili tercih edebilirsiniz. Atlas, kanvas, krep, poplin ve şifon gibi birbirinden farklı kumaş türlerine ulaşabileceğiniz online toptan mağazamız sayesinde aradıklarınıza zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Bir tekstil atölyeniz varsa veya çanta üretimi gerçekleştiren bir üretim merkeziyseniz fark etmez; Özbek Tekstilde her işletme için uygun olan zengin kumaş seçeneklerine tek merkezden ulaşırsınız. Tüketicilere arz ettiğiniz üretim çıktılarınızın çok daha kaliteli ve uzun ömürlü olmasına olanak sağlayan kumaş seçenekleri, beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır.

Kumaş Alternatiflerini Toptan Satın Alın

Kumaşa dair aradığınız her şeye kolayca ulaşabileceğiniz Özbek Tekstilde bulunan atlas kumaşlar, genellikle moda sektöründe tercih edilir. Sektörde saten olarak da bilinen bu tekstil ürünleri, sık dokunan ve ince ipekten imal edilen ürünler arasındadır. Genellikle altın rengindeki tellerin işlenmesi ile oluşturulan atlas kumaş seçenekleri abiye elbiseler başta olmak üzere çok zengin bir alanda kullanılabilir. Sektörde tercih edilen bir diğer kumaş türü ise şifonlardır. Işık geçirme özelliği ile ön plana çıkan şifonlar, özellikle yaz mevsimlerinde tercih edilir. Tek kat olarak dokunan şifonlar, abiye elbiseler ile mükemmel bir uyum sağlar. Özbek Tekstil ayrıcalığı ile sahip olabileceğiniz bir diğer tekstil türü ise poplin kumaşlardır. 15. yüzyıldan günümüze uzanan poplinler, penye pamuk ipliğinin bir türüdür.

Kumaşa Dair Aradığınız Her Şey

Kumaş denince akla gelebilecek tüm ürünlerin bir arada bulunduğu online satış mağazamızda krep kumaş seçeneklerine de kolayca ulaşabilirsiniz. Moda sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan krepler, abiye elbiseler başta olmak üzere çok çeşitli alanlarda kullanılabilir. Pantolonları ile ünlenen kanvastan sağlıklı bir seçim olan viskona kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünlere tek tıkla ulaşarak üretim süreçlerinizin kesintisiz olarak devam etmesini sağlayabilirsiniz. Fonksiyonel kanvaslar, uzun ömürlü olması ile bilinir. Hoş bir görünüme sahip olan bu ürünler, genellikle spor giyimin temsilcisidir. Dört mevsim boyunca kullanılabilen viskonlar ise nem emici oldukları için herkesin sevgilisidir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et
Whatsapp